Nejnovější recenze ze sekce Akustické kytary

Ibanez Artwood Vintage AVN9

• Zvuk
  • Hratelnost
  • Provedení
  • Lak

Je to pěkná zpracovaná kytara. Matné provedení laku je hezké a taky praktické. Nejsou vidět otisky a budoucí mikro škráby se určitě ztratí, oproti kytarám s vysokým leskem.
Na kytaru se hraje více než dobře. Krk se perfektně drží.
Zvuk mě mile překvapil hlavně u basových frekvencí. Tóny jsou plné a zvučné.

TAYLOR 356ce

TAYLOR 356ce

Přidáno: 17. srpna 2018

Zakoupeno v Kytary.cz

Skvělý zvuk, výborná ergonometrie.

Trembita D-7C

Trembita D-7C

Přidáno: 13. srpna 2018

• Nenašel jsem lepší kytaru za tuto cenu!!! Yamaha, Ibanez apod. v této kvalitě stojí 3x více :-)

Dokonalý nástroj za směšnou cenu. Kvalita zpracování slušná, zvuk dokonalý

Trembita D-7

Trembita D-7

Přidáno: 8. srpna 2018

• Za ty peníze asi nej kytara co jsem našel :-) Srovnatelné nástroje známějších značek stály 2x tolik

Super kytara za minimum peněz

Přidáno: 1. srpna 2018

• Jsem příjemně překvapen silným a hezkým zvukem. Ladička je super vychytávka, naladím podle ní přesně.
  • Ohmaty na černé barvě jsou vidět přeci jen o něco více, než na jiných barvách, ale není to zase tak hrozný.

Jsem až ohromen, co se dá za takovouhle cenu pořídit..

Furch D20-CM CUT

Furch D20-CM CUT

Přidáno: 30. července 2018

• Silné basy
  • Stabilní krk, stabilní ladění
  • Ladění napříč hmatníkem jsem viděl i lepší, ale je to spíš na pozitivní straně
  • Gigbag
  • Basy přehluší výšky
  • Ačkoliv spoustu výrobců umí udělat dreadnought univerzální, tento mi přijde dost jednostranně zaměřený
  • Ladící mechaniky by mohly mít lepší tvar, navíjení strun jde o něco hůř, než jsem zvyklý, ale to je hodně detail
  • Elektronika +4000 Kč

Furch zní jako Furch. Rozdíly mezi dřevem vrchní desky těžko hledat. Tak malý rozdíl mezi cedrem a smrkem jsem snad nikdy neslyšel. Pokud chcete vyrovnanějšího dreadnoughta a nelpíte na smrku, jděte do Taylor 110e. Verze tohoto Furcha bez výřezu je určitě víc basová a už jsem to zažil tolikrát, že k věčným diskuzím, zda cutaway ovlivňuje zvuk, musím říct, že ano - jde to 100% do basova bez. A pro ty, kteří nejdou po jakémsi éterikém neuchopitelném charakteru zvuku (já to třeba fakt neslyším), doporučuju základní, které jsou výraznější (vyzkoušeno na Durangu a pocitově i na Indigo).

Furch D25-SR

Furch D25-SR

Přidáno: 30. července 2018

• vynikající nástroj

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2018

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Po připojení na Combo výborný zvuk ,měkké struny pěkně se hraje bez námahy, výborná je i ladička podle níž se naladí přesně

Oscar Schmidt OGHSTR-A-U

Oscar Schmidt OGHSTR-A-U

Přidáno: 23. července 2018

• Hezké a kvalitní zpracování
  • Ne úplně přesně ladí ve vyšších polohách, ale není to nic zásadního. Necitlivé ladící mechaniky.

I s uvedenými zápory, které tak nějak člověk očekává u laciné dětské kytary, je nástroj pro první kroky s kytarou více než dobře použitelný. Pro dceru je stejně nejdůležitější nádherná barva s perleťovým lemováním :-D

HoRa Irish Bouzouki

HoRa Irish Bouzouki

Ověřený zákazník Prokapelu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. července 2018

Zakoupeno v Prokapelu.cz

Bouzouki má nádherný zvuk a cokoli chcete zahrát na dvanáctistrunnou nebo klasickou akustickou kytaru či mandolínu, zahrajete v pohodě i na bouzouki. Mám ladění jako na mandolíně (g-d-a-e) a úplně v pohodě to ladí.

Ověřený zákazník Conrad Ověřený zákazník

• super kytara

Ověřený zákazník Conrad Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2018

Zakoupeno v Conrad

• Nedá se naladit - zřejmě příliš pružný hmatník. Proč si Conrad kvalitu neprověří, a tak nekvalitní produkt pustí na trh.

Přidáno: 22. června 2018

• Kvalita za rozumnou cenu
  • Krásný zvuk
  • Hezké zpracování

Překrásný nástroj s hezkým vzhledem a super zvukem za krásnou cenu.

SEAGULL Merlin

SEAGULL Merlin

Přidáno: 15. června 2018

• Lehké a hezké
  • Ihned hratelné
  • Super zvuk

Skvělý nástroj pro každého, hrát můžete po několika minutách po vybalení téhle "kytárky" z krabice. Ladění je jako u dulcimeru D-A-DD, hmatník je oproti klasickým dulcimerům zkrácen. Nástroj je lehounký, snadno přenosný, akordy jsem se učil cca 5 minut. Je třeba počítat s omezením daným laděním nástroje v D, nelze tedy hrát v jiných tóninách.

Furch Blue D-CM

Furch Blue D-CM

Přidáno: 13. června 2018

Zakoupeno v Kytary.cz

• Za ty peníze neskutečný nástroj

Výborný zvuk a to je asi na hudebním nástroji to nejdůležitější...

Washburn OSCAR SCHMIDT OD312

Washburn OSCAR SCHMIDT OD312

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 10. června 2018

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Za danou cenu kvalitní kousek. Překvapivě hlasitý projev oproti mé 6ti strunce. Nemůžu ale posoudit, neměl jsem možnost porovnat s jinou 12ti strunou
  • Asi nic...jen, že se musím znovu učit hrát, je to přeci jen trochu jiné hraní

Kvalitní. Dobře znějící. Ladí. Zbytek už je na mně

Ibanez V50NJP

Ibanez V50NJP

Přidáno: 8. června 2018

Zakoupeno v Kytary.cz

• Akust. kytara pro běžné hraní, pokud máte v dosahu nějakou možnost, nechejte si kytaru seřídit, nastavit dohmat strun, aby Vám sloužila a byla spokojenost.
  • Nejde o nevýhodu, je však vhodné navštívit prodejnu Kytary, kde si provedete prohlídku a osobní výběr nástroje.

Pro daný účel běžného či příležitostního hraní kytara vyhovuje. Pro přenášení nebo převážení je vhodné a prakticky potřebné pořídit si pro kytaru dobrý obal, zabráníte tak poškrábání a poškození nárazem.

Stagg C542 WH

Stagg C542 WH

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. června 2018

• Nic.
  • Nehezké provedení, kytara je špatně nalakovaná, lak nedotažený do detailů, vypadá jako zažraná špína, nejde to omýt, je na některých místech otlučená a to byla zabalená originál od výrobce.

Obchod potvrdil že kytara má kovové struny, přišla ale se strunami nylonovými. Celkové provedení velmi aušusové.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]