Sigma Guitars DM-ST

Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Kytary.cz

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 252 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 1 308 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 650 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 424 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 211 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 1 973 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma87 % • 553 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma33 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma35 neověřených recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 4 398 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduZdarma93 % • 1 679 recenzíDalší informace

mahagon
Materiál hmatníku
palisandr

• , zakoupeno v Hudební Svět

• Kvalitní zpracování a krásný čistý zvuk. Dobře nastavena z výroby, při používání kapodestru ladí po celé ploše hmatníku.
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Super hladký hmatník, skoro jakoby vůbec nebyl ze dřeva.
    • Kytara poměrně ladí ve všech polohách.
    • Zvuk, řemeslné zpracování.
    • Chybí zámek na popruh u krku, ačkoliv u kobylky je. Moc tomu nerozumím, buď by tam měly být oba, nebo žádný.

Rukama mi zatím tolik kytar neprošlo, tohle je nejdražší akustika, na kterou jsem hrál, ale zároveň je i nejlepší. S kytarou jsem velmi spokojený, nedokážu ale objektivně srovnat kvalitu s ostatními nástroji v této cenové hladině.

• skvělý zvuk nástroje a řemeslné zpracování je za tuto cenu perfektní

Materiál vrchní desky
smrk
Materiál krku
mahagon
Materiál hmatníku
palisandr

Akustická kytara Akustické kytary Sigma nabízí tradiční vzhled i zvuk modelů proslulé americké značky, ovšem za mnohem příznivější cenu. Sháníte-li tradiční akustický nástroj, jistě si tyto kytary při výběru nenechte ujít. Přední deska této kytary je vyrobena z masivního smrku Sitka, luby a zadní deska jsou z mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník z kompozitního materiálu micarta osazený dvaceti pražci. Sedlo je stejně jako nultý pražec zhotoveno z kosti. K ladění slouží chromované, die cast ladící mechaniky. Okolo ozvučnice je ozdobná rozeta. Použité materiály a příjemný feel dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě ocení řada hráčů. Neváhejte a přijďte ho vyzkoušet.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Super hladký hmatník, skoro jakoby vůbec nebyl ze dřeva.
    • Kytara poměrně ladí ve všech polohách.
    • Zvuk, řemeslné zpracování.

• skvělý zvuk nástroje a řemeslné zpracování je za tuto cenu perfektní
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• ZVUK!!!
    • pevná přední deska
    • kvalitní použité materiály
    • obyčejný vzhled

Zajímavá značka, zajímavá cena, ale hlavně ten zvuk! Kytara může na první dojem působit obyčejně, ale kdo hrává na obyčejnou levnou španělku, a chytne do rukou toto, pozná rozdíl okamžitě. Jelikož nehledám serepetičky na ozdobu, ale kvalitní nahrávatelný zvuk za dobrou cenu, toto je myslím si výborný kauf. Teď mě omluvte, jdu si brnkat...

• Tato kytara má vynikající zvuk a kostěné sedlo v kobylce.
    • Pěkný naturální vzhled, kytara je za vynikající cenu ve své kategorii.
    • Úchyt na řemen mi namontovali přímo na prodejně v Brně na Zelňáku na počkání.
    • zatím nevím, za 2 měsíce mám přijít na doseřízení, že se kytara (krk) usadí hraním, to je ale zdarma, tak mě to netrápí

Hraje se na ní moc dobře, kamarád, který je kytarysta ji také vychválil, že má hezký zvuk.

• filosofie výrobku (viz specifikace - popis)
    • krásný vyvážený zvuk
    • není přední úchyt na popruh

Po své první kytaře Fender CD-60 jsem si chtěl vybrat druhou kytaru s masivní přední deskou. Měl jsem vyhlédnuté kytary v cenové relaci kolem 10 000 Kč a už jsem víceméně vybíral mezi vybranými modely, když jsem uviděl na prodejně sérii kytar od výrobce "Sigma Guitars". Prodavač doporučil vyzkoušet, já si zahrál a bylo rozhodnuto. V sérii jsem si vybral tu nejlevnější a vzhledově nejobyčejnější - model DM-ST. Byl jsem nadšen
    jejím zvukem, který předčil i kytary dvojnásobně dražší. Co se týče zvuku, pro mě subjektivně to nej, co lze v této cenové
    kategorii sehnat. Nutno osobně vyzkoušet. Kromě zvuku mě zaujala celková filosofie výrobku: obyčejný vzhled a nic navíc, ale vše se soustředí na zvukový projev kytary. //vše je pěkně popsáno v sekci "Specifikace" jako popis k
    výrobku. Doporučuji přečíst. // Pro začínající nebo středně pokročilé kytaristy, kteří mají rádi na kytaře kombinaci
    smrku s mahagonem, je to parádní nástroj. Kvalita zpracování bez chyb, zvuk super. Kdo si nepotrpí na extra design
    a vzhled u kytary a stačí mu úplně obyčejný vzhled dřeva bez lesklého laku a dalšími věcmi s tím, že právě to
    snížilo cenu kytary na skvělou úroveň, bude spokojen. Já jsem si za cenu 6700 Kč (leden 2016) koupil nástroj, který předčil má očekávání.