Yamaha F 310P

4 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z CMI Music s.r.o.

Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 2 912 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 664 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma96 % • 545 recenzíDalší informace

Materiál vrchní desky

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• super zvuk

Pěkná kytara, luxusní zvuk

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• kytara se mi zdá velmi kvalitní, rozumná cena, má velice pěkný zvuk.

Materiál vrchní desky
smrk
Materiál hmatníku
palisandr
Typ
dreadnought

Akustická kytara Řada akustických kytar značky Yamaha s označením F/FX představuje kvalitně zpracované nástroje vhodné pro začínající kytaristy, kteří shání dobrou kytaru za dostupnou cenu, co vám nevezme chuť do hry po několika hrábnutích do strun. F310 je akustická kytara s populárním westernovým tvarem těla typu Dreadnought. Nabízí vrstvený korpus složený ze smrkové přední desky a zadní desky a lubů z aktuálně dostupného materiálu/dřeva (Locally Sourced Tonewood), palisandrový hmatník a kobylku, firemní chromované ladící mechaniky a tradiční prvky v podobě černé lemovky nebo praktického pickguardu. Součástí balení je pack obsahující navíječ strun, kytarový popruh, náhradní set strun, trsátka, kapodastr a foukací ladičku.

nástroj výborný , ladička by mohla být elekronická
    i kdyby cena byla trochu vyšší

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• super zvuk

Pěkná kytara, luxusní zvuk

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• kytara se mi zdá velmi kvalitní, rozumná cena, má velice pěkný zvuk.

ok

• Kytara má velmi pěkný zvuk, jaký jsem očekával.
    • Futrál
    • Řemen
    • Struny
    • Trsátka - nepoužívám
    • Kapodastr - nepoužívám
    • Klička na navíjení strun
    • Klíč imbus na doladění krku
    • Ladičku jsem dal dětem na hraní :-)

Kytra už párkrát dostala řádně zabrat a vše včetně strun je OK :-)

• , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

Pěkný zvuk. Bylo nutné seřízení krku (struny zvonily o pražce)

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• úžasný zvuk
    • super cena

Tento produkt mi doporučil učitel na kytaru, mimochodem velmi dobrý kytarista. Na kytaru se učí můj syn, ale já osobně jsem nadšená zvukem kytary.
    Produkt určitě doporučuji.
    Mně osobně se na této kytaře hraje velmi dobře.